Serwis LPG

Serwis LPG

Nasz serwis posiada wieloletnią tradycję w montażu i serwisowaniu samochodowych instalacji gazowych wszystkich generacji. W ciągu ponad 10-cio letniego okresu działania zamontowanych zostało z powodzeniem kilka tysięcy instalacji zarówno do samochodów wieloletnich, jak i do aut nowych, na zlecenie salonów samochodowych. Obsługujemy klientów z rejonu Oławy, Brzegu, Wrocławia, Jelcza Laskowic, Strzelina, Oleśnicy jak również z terenu Niemiec.
Specjalizacją firmy jest montaż i serwis włoskich instalacji LPG pochodzących bezpośrednio od producenta oraz profesjonalne szkolenie dla monterów instalacji gazowych w oparciu o posiadane uprawnienia Ministerstwa Infrastruktury. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie firmy MTM srl producenta systemów pod marką BRC jest gwarancją najlepszej techniki i technologii w branży samochodowych instalacji gazowych.
Montowane systemy, szczególnie Sequent 24 oraz Sequent Plug & Drive,  przeznaczone są zarówno do silników o bardzo dużych wymaganiach technicznych, jak i do prostych konstrukcji.
Oba systemy wyposażone są w jednolitą, dopasowaną do siebie kompletację, stanowiąc przeciwwagę do popularnych dzisiaj składanek np. Stag, Zenit, ESGI. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwoliło na korzystanie z najwyższej normy jakości . Zakres i jakość proponowanych usług uhonorowane były min. Złotym Laurem Klienta oraz pozytywnymi opiniami  niemieckiego TUV.

Na serwis LPG zapraszamy Klientów z całej Polski, a w szczególności: Wrocław, Oława, Oleśnica oraz Jelcz-Laskowice.

[SinglePic nie odnaleziony]Szef Serwisu – Tomasz Jakubowski
+48 71 311 73 89
+48 509 612 436
serwis@lpgserwis.pl

Kierownik Serwisu – Grzegorz Krowiński
+48 71 311 73 89
+48 501 324 094
serwis@lpgserwis.pl


Facebook